.

TAŞIMACILIKTA BİRER NAKLİYAT FARKI

4000m² garaj alanı içerinde, gümrüğe yakınlığından dolayı hem güvenli hem de sorunsuz olarak gümrük açılması ve kapanması işlemleri yapılmaktadır.

32 yıla dayanan köklü geçmişi ve bu süreçte biriktirdiği deneyimleri ile Türkiye’nin taşımacılık alanındaki dünya markası BİRER NAKLİYAT; müşterilerine, global gereksinimlerden yola çıkarak, yerel çözümler üretmektedir.

Tüm Türkiye’de olduğu kadar Avrupa, Ortadoğu ve ülkelerinde de organize olmuş, sistemini kurmuş, güçlü ve güvenilir yapısıyla tanınan BİRER NAKLİYAT, geniş bir hizmet ağına sahiptir.

Parsiyel yüklemelerinde şirketimizin Avrupa’ya her hafta seferi bulunmaktadır. Bu sayede yurt dışına mal göndermek sorun olmaktan çıkmıştır.

Profesyonel kadrosu ciddi ve yenilikçi bir anlayışla hizmet üretirken, çağdaş iletişim teknolojisinin tüm olanaklarını da müşterilerine sunmaktadır.

BİRER NAKLİYAT; müşteri odaklı taşımacılık hizmetinde bir marka olarak anılmanın tüm gereklerini yerine getirirken, hareket noktası; kendi alanında en verimli çözüm ortağı olmak ilkesidir.

Başta tüm Avrupa kıtası olmak üzere, Türkiye’nin kara bağlantısı olan bütün ülkelerle sürdürülen dış ticaretinin güvencesi, dün olduğu gibi bugün ve yarın da BİRER NAKLİYAT'tır.

Taşımacılığın kapıdan kapıya mal aktarımıyla sınırlı olmadığını iyi bilen, alanında en yetkin personel yapısı ve alt yapıya verdiği önemle dünya standartlarını zorlayan BİRER NAKLİYAT; ofis içi lojistik destek de sağladığı müşterilerinin çıkarlarını gözetmeyi; bir dünya markası olmanın, ön koşulu olarak görmektedir.

Türkiye’nin dış ticaret ilişkisi içinde bulunduğu tüm ülkelerde yaygın ofis ve acentelik ağıyla taşımacılık hizmeti sunan BİRER NAKLİYAT; ithalat ve ihracat taşımalarının yanı sıra transit ve üçüncü ülke taşımacılığı alanlarına da hakimdir.


                        
BİRER NAKLİYAT "RODER" ÜYESİDİR.

 

Designed By PIXEL

Kurumsal haberler için tıklayınız...

Adres : Anbar Mahallesi Organize Sanayi Girişi
No: 21 38070
Melikgazi / KAYSERİ
Tel : (0352) 311 43 83 Fax : (0352) 311 43 86
Email :  info@birer.com.tr